Krem Lefery sposobem na zmarszczki


Wybór kremu przeciwzmarszczkowego na noc to trudne zadanie, przed którym kiedyś stanie każda kobieta. Z biegiem lat skóra traci swoją dawną młodość i elastyczność, pojawiają się pierwsze niechciane zmarszczki. Stan ten spowodowany jest spadkiem zawartości kwasu hialuronowego w skórze. Nocą skóra regeneruje się; zadaniem kremu na noc jest dostarczenie  jej jak największych ilości składników odżywczych. Krem na dzień ma odmienne działanie; jego rola to ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i promieniowaniem UV. Aby zapobiec oznakom starzenia skóry, ważne wybranie kompleksowej pielęgnacji na dzień i na noc.

W nocy skóra odbudowuje się szybciej

I to niemal dziesięciokrotnie szybciej niż w dzień. Nie jest wtedy aż tak narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Krem Lefery Active Cell Regeneration na noc zawiera kwas hialuronowy i kolagen przeznaczone do głębokiej biorewitalizacji skóry.

Uwolnij młodość swojej skóry

Krem Lefery na noc to intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa, stworzona przez specjalistów dermatologii. Efektem połączenia wysokiego stężenia składników aktywnych oraz naturalnych procesów regeneracyjnych skóry jest maksymalne odmłodzenie skóry. Kwas hialuronowy w postaci mikrocząsteczkowej wnika do najgłębszych warstw skóry, wypełniając zmarszczki i bruzdy. Naturalne polipeptydy kolagenu zapewniają intensywną regenerację komórek skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i gładsza.

Do efektów stosowania kremu Lefery na noc należy również dołączyć odżywienie fibroblastów oraz komórek macierzystych skóry, stymulacja enzymów transkrypcyjnych w komórkach skóry a także dogłębne jej nawilżenie i wypełnienie zmarszczek. Kobiety stosujące krem Lefery na noc zauważyły także wygładzenie i rozjaśnienie plam pigmentacyjnych oraz zwiększenie napięcia skóry.

Opinia lekarza medycyny estetycznej

Dostępne na rynku kosmetycznym kremy nie są w stanie zlikwidować zmarszczek, nawet jeśli zawierają wysokie stężenia składników takich jak kwas hialuronowy i kolagen. Cząsteczki te mają zbyt duże rozmiary aby móc przeniknąć przez warstwy skóry i działają jedynie na naskórek. Dotychczas jedynym sposobem spłycenia zmarszczek było wstrzykiwanie kwasu hialuronowego i kolagenu pod skórę, co wiązało się z ryzykiem i wysokim kosztem. Dzięki postępom w dziedzinie nanotechnologii możliwe było stworzenie mikrocząsteczkowej formy kwasu hialuronowego i kolagenu, które mogą przenikać przez dwuwarstwę fosfolipidową skóry i docierać w głąb skóry. Możliwe stało się spłycenie zmarszczek jedynie za pomocą kremów, w zaciszu domowym, bez konieczności inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.  

Składniki aktywne

Kwas hialuronowy występuje w skórze w postaci żelu proteoglikanowego. Pobudza fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych i produkcji kolagenu. Przywraca dawną objętość skóry i wzmacnia jej napięcie

D-panthenol wykazuje silne działanie regenerujące i nawilżające. Pobudza fibroblasty do podziałów, stymulując regenerację skóry. Uelastycznia ją i likwiduje oznaki starzenia.

Kolagen zawarty w kremie Lefery na noc pobudza komórki skóry do produkcji naturalnego kolagenu, dzięki czemu w widoczny sposób poprawia jej elastyczność i pobudza ją do dogłębnej rewitalizacji.

Olej z ogórecznika zawiera bogactwo witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych, które odżywiają skórę, hamują procesy starzenia i poprawiają mikrokrążenie w skórze.

Opinie konsumentek

„Zawsze starałam się kupować dobre kremy, ale w pewnym wieku niestety to za mało – pisze Michalina. – Marzyłam o liftingu kosmetycznym, ale ceny są porażające. Gdy natrafiłam na pozytywne opinie o Lefery Active Cell Regeneration postanowiłam zakupić opakowanie i sprawdzić jego działanie na własnej skórze. Minął miesiąc, a w raz z nim zniknęły moje zmarszczki. Efekty działania tego kremu są naprawdę rewelacyjne!”

„Odłożyłam niemałą kwotę pieniędzy i zafundowałam sobie zastrzyki botoksu, jednak efekt nie jest długotrwały i zmarszczki znów się pojawiły. Czułam się bezradna – opowiada Dagmara. – Wtedy koleżanka poleciła mi Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair. Rozpoczęłam 4-tygodniową kurację, po której producent obiecywał spektakularne odmłodzenie. Muszę przyznać, że ten krem przeciwzmarszczkowy naprawdę działa. Wszystkie moje zmarszczki wyraźnie się spłyciły, z pewnością ubyło mi minimum 6 lat.”

Be the first to comment on "Krem Lefery sposobem na zmarszczki"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*