Dermicos Vive sposób na wypadanie włosów


Zapobieżenie problemowi wypadania włosów najczęściej zajmuje całe miesiące. Większość kuracji mających leczyć problem nadmiernego wypadania włosów z głowy oraz łysienia przewidziane są na co najmniej dwa miesiące stosowania. Czy zatem istnieje jakakolwiek możliwość, że można pożegnać się z takim defektem kosmetycznym już w ciągu 12 dni stosowania danego specyfiku? Okazuje się, że jak najbardziej. Takie szanse istnieją przy zastosowaniu unikalnej, rewolucyjnej kuracji Dermicos. Dlaczego formuła Dermicos wykazuje aż tak dużą skuteczność w działaniu i gdzie można kupić ten specyfik? Jaka jest jego cena i skład?

Dlaczego włosy wypadają?

Zanim przejdziemy do omawiania składu formuły Dermicos i do przedstawiania rewelacyjnych efektów jej zastosowania, warto wspomnieć, jakie są możliwe przyczyny wypadania włosów. Otóż, w większości przypadków jest to spowodowane względami genetycznymi, choć nie można mówić, że łysienie jest tylko i wyłącznie dziedziczne. Jeśli jednak nasi rodzice czy dziadkowie wcześnie zaczęli tracić włosy, istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że spotka nas podobny problem. Dlatego warto przeciwdziałać nadmiernemu wypadaniu włosów już wtedy, gdy widzimy pierwsze objawy łysienia. Na przykład na naszej szczotce czy grzebieniu dziennie pozostaje znacznie więcej włosów niż 100, które uważane jest za fizjologiczny proces utraty zniszczonych, obumarłych włosów.

Poza tym, utrata włosów i przerzedzenie czupryny mogą wynikać z życia w ciągłym stresie, który oddziałuje także na nasz wygląd zewnętrzny. Włosy stają się bardziej matowe, kruche i mają skłonności do wypadania. Dermatolodzy zaznaczają, że wypadanie włosów wynika także z wahań w gospodarce hormonalnej człowieka, na przykład w okresie karmienia piersią czy menopauzy. Częstą przyczyną słabych i rzadkich włosów jest brak odpowiedniej ilości witamin w diecie, przebyte choroby czy nieodpowiednia pielęgnacja. Jeśli zbyt często korzystamy z zaawansowanych zabiegów fryzjerskich, farbujemy włosy i poddajemy je trwałej ondulacji, szybko zaczną się niszczyć i wpadać.

Wszystkie te negatywne zjawiska wpływające na wypadanie włosów są wywołane tym, że otoczka kolagenowa znajdująca się wokół każdego korzenia włosa mocno uciska to miejsce i blokuje tym samym dopływ składników odżywczych. Wszystko to prowadzi do osłabienia skóry głowy i obumierania cebulek włosów, jakie się w niej znajdują. Inicjuje to proces wypadania włosów, a nawet w niektórych przypadkach łysienia.

Rzadkie włosy nie muszą być już problemem dla tysięcy kobiet i mężczyzn w całej Polsce. Problem  ich wypadania można zatrzymać i to nie w 2-3 miesiące stosowania specjalistycznych kuracji, ale nawet w mniej niż dwa tygodnie. Takie efekty można uzyskać przy zastosowaniu kuracji Dermicos. Jest to rewolucyjna metoda na zagęszczenie i wzmocnienie włosów, która jednocześnie jest bardzo skuteczna w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów.

Rewelacyjne efekty

Opinie o różnych kuracjach na włosy są różne, ale jeśli chodzi o Dermicos wszyscy są zgodni co do tego, że pozwala on wygrać z problemem wypadania włosów. Nawet po 48 godzinach od pierwszego zastosowania Dermicos, u niektórych osób włosy stają się gęstsze o 15 proc. Wielu z pacjentów odzyskuje silne i mocne włosy w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Tylko 12 dni potrzeba, aby z użyciem plastrów Dermicos zatrzymać wypadanie włosów. Można już po pierwszym dniu odżywić włosy i zahamować proces powstawania zakoli i łysienia. Po miesiącu regularnego stosowania Dermicos przyspiesza się wzrost włosów i zagęszczają się one o 67 proc. Takie efekty uzyskuje się dzięki temu, że Dermicos działa na trzech różnych płaszczyznach.

Po pierwsze, preparat ten odbudowuje i wzmacnia włosy, przez co po kilku dniach od pierwszego zastosowania zaczyna się proces ich regeneracji. Osłabione wcześniej włosy  odbudowują się, a stan skóry stabilizuje.

Po drugie, Dermicos zatrzymuje wypadanie włosów. Odwraca proces wypadania, ponieważ stwardniała otoczka kolagenowa odpowiadająca za zniszczenie korzeni włosa, zostaje odżywiona na poziomie komórkowym. Żadna inna odżywka czy serum do włosów nie jest w stanie tego dokonać.

Po trzecie, Dermicos automatycznie stymuluje odrastanie włosów. Od momentu rozpoczęcia kuracji z tym specyfikiem w plastrach, walka z wypadaniem włosów staje się wprost automatyczna. Otoczka kolagenowa zaczyna być odżywiana, a cebulki pobudzane do produkcji nowej tkanki. Włosy zaczynają odrastać, a przerzedzone miejsca znikają.

W składzie Dermicos znajdziemy przy tym wyłącznie naturalne składniki - L-cysteiny, adenozyny oraz olej z palmy sabałowej. Są one połączone ze sobą w odpowiednio wysokiej i jednocześnie bezpiecznej dawce. Plastry nakładane na skórę głowy zagęszczają włosy i hamują ich wypadanie. Nie trzeba przy tym stosować żadnych drogich zabiegów na zagęszczenie włosów czy korzystać z medycyny estetycznej i przeszczepów. Dermicos zastępuje takie kuracje z równie skutecznymi efektami. Jego cena zaś powoduje, że większość z nas może sobie pozwolić na wypróbowanie takiej kuracji na sobie. 

Dermicos Vive

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Dermicos Vive sposób na wypadanie włosów"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*