Ling Fluent - przegląd procesu uczenia się języków obcych.

Jeśli czytasz ten tekst, oznacza to, że szukasz skutecznego sposobu na naukę języka obcego. Dobrą wiadomością jest to, że nauczysz się wybranego języka obcego. Nieważne, jak starszy jesteś, jakie wykształcenie posiadasz i jakie masz doświadczenie w nauce języków obcych - nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nie mógł mówić jakimikolwiek językami obcymi, w tym także umiejętnościami czytania i pisania.

Najnowsze badania naukowe sprawiają, że wszystkie stereotypy stają się przestarzałe. Nie jest prawdą, że umiejętność uczenia się języków zależy od indywidualnych predyspozycji. Lub swój wiek. Zauważ sukces, który już osiągnąłeś: posiadasz przynajmniej doskonałe umiejętności w jednym języku - ojczystym. Języka tego używa się płynnie podczas mówienia, pisania i czytania.

Naukowcy potwierdzili, że jeśli uczenie się słownictwa i zwrotów zostanie maksymalnie uproszczone, przyniesie to bardzo szybkie rezultaty. Źródłem tego odkrycia była innowacyjna metoda nauki języka obcego: Ling Fluent.

Jak płyn Ling Fluent zmienia naukę języków obcych?

Na całym świecie istnieje wiele metod nauki słownictwa i zwrotów. Niektóre z nich bazują na zasadach, które zdają się być podobne do Ling Fluent, ale Ling Fluent zdecydowanie wygrywa przeciwko nim w badaniach naukowych. Co więc decyduje o jego skuteczności?

Nacisk na mobilność - płyn Ling Fluent maksymalnie wykorzystuje wszystkie zalety urządzeń mobilnych. Użytkownicy tabletów lub smartfonów są przyzwyczajeni do bardzo prostych interfejsów. Cenią sobie te aplikacje, które są najbardziej przyjazne dla użytkownika i mogą być używane bez konieczności uczenia się jak je obsługiwać, bo wydaje się to oczywiste. W Ling Fluent wykorzystaliśmy doświadczenie najlepszych twórców aplikacji z USA i Japonii.

Metoda Impulsu - polega na tworzeniu skojarzeń. W Ling Fluent zastosowano najbardziej podstawowy i niezbędny mechanizm uczenia się. Opiera się ona na zapamiętywaniu, polega na kojarzeniu (łączeniu) tego, co już znasz z nowymi informacjami. W Ling Fluent nowe słowa lub frazy prezentowane są w formie multimedialnej: poprzez obrazy, teksty i dźwięki.

Rewizja zamiast gramatyki - gramatyka uczenia się nie jest naturalna dla ludzkiego mózgu. Osoba komunikuje się znacznie szybciej pamiętając na przykład gotowe zwroty lub zdania, niż ucząc się o temacie lub predykatach.... Zauważ, że kiedy uczyłeś się jak komunikować podstawowymi zdaniami, nikt nie nauczył cię najpierw infleksji. Ling Fluent wykorzystuje podobne mechanizmy - aby naśladować naturalny proces uczenia się.

Ważne i użyteczne słowa i zwroty - warto zwrócić uwagę na wybór słów i zwrotów - bardzo przydatny, praktyczny i starannie dobrany. Na platformie zebrano 1500 słów. Są one podzielone na 15 kategorii, więc każda z nich zawiera około 100 słów.

praca, dom, zdrowie, zdrowie, żywność, rodzina, człowiek/wygląd, podróż, biznes, pieniądze, technologia, sztuka, media, pogoda, przyroda.

Dzięki starannie przemyślanemu doborowi słów i zwrotów użytkownik ucząc się z Ling Fluent uczy się coraz więcej słów, które są ze sobą powiązane. Łatwiej jest więc stosować wiedzę w praktyce.

Kto może używać płynu Ling Fluent?

Platforma Ling FLUENT nie nakłada żadnych ograniczeń wiekowych. Jest tak prosta w użyciu, że nawet 12-letnie dzieci zdołają to zrobić. Zdecydowanie warto polecić go studentom, dorosłym w każdym wieku, ale także gimnazjalistom i licealistom - jeśli tylko graficzny układ graficzny jest dla nich atrakcyjny.

Opinie ekspertów na temat Ling Fluent.

M. Davis, metodyk specjalizujący się w kursach języka obcego dla dorosłych, zgodził się zinterpretować wyniki badań dla nas. Powiedział nam: Pewne było, że pewnego dnia zostanie opracowany kurs, który otworzy wszystkim drzwi do nauki języka obcego. Przez wiele lat naukowcy pracowali i zastanawiali się nad tym, jak wykorzystać naturalne mechanizmy ludzkiego mózgu w nauce języków obcych. Ling FLUENT jako pierwszy to zrobił i osiągnął najlepsze rezultaty - przypuszczam, że przez wiele lat platforma ta będzie absolutnym liderem wśród wszystkich kursów językowych.

Czy opłaca się to płyn Ling Fluent? Nasza opinia

Biorąc pod uwagę powyższe badania, ekspertyzę, liczne potwierdzenia skuteczności oraz test redakcyjny potwierdzający przyjemną, intuicyjną naturę uczenia się z Ling FLUENT - polecamy tę metodę Czytelnikom.