Zapobieżenie problemowi wypadania włosów najczęściej zajmuje całe miesiące. Większość kuracji mających leczyć problem nadmiernego wypadania włosów z głowy oraz łysienia przewidziane są na co najmniej dwa miesiące stosowania. Czy zatem istnieje jakakolwiek możliwość, że można pożegnać się z takim defektem kosmetycznym już w ciągu 12 dni stosowania danego specyfiku? Okazuje się, że jak najbardziej. Takie szanse istnieją przy zastosowaniu unikalnej, rewolucyjnej kuracji Dermicos. Dlaczego formuła Dermicos wykazuje aż tak dużą skuteczność w działaniu i gdzie można kupić ten specyfik? Jaka jest jego cena i skład?

Dlaczego włosy wypadają?

Zanim przejdziemy do omawiania składu formuły Dermicos i do przedstawiania rewelacyjnych efektów jej zastosowania, warto wspomnieć, jakie są możliwe przyczyny wypadania włosów. Otóż, w większości przypadków jest to spowodowane względami genetycznymi, choć nie można mówić, że łysienie jest tylko i wyłącznie dziedziczne. Jeśli jednak nasi rodzice czy dziadkowie wcześnie zaczęli tracić włosy, istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że spotka nas podobny problem. Dlatego warto przeciwdziałać nadmiernemu wypadaniu włosów już wtedy, gdy widzimy pierwsze objawy łysienia. Na przykład na naszej szczotce czy grzebieniu dziennie pozostaje znacznie więcej włosów niż 100, które uważane jest za fizjologiczny proces utraty zniszczonych, obumarłych włosów.

Poza tym, utrata włosów i przerzedzenie czupryny mogą wynikać z życia w ciągłym stresie, który oddziałuje także na nasz wygląd zewnętrzny. Włosy stają się bardziej matowe, kruche i mają skłonności do wypadania. Dermatolodzy zaznaczają, że wypadanie włosów wynika także z wahań w gospodarce hormonalnej człowieka, na przykład w okresie karmienia piersią czy menopauzy. Częstą przyczyną słabych i rzadkich włosów jest brak odpowiedniej ilości witamin w diecie, przebyte choroby czy nieodpowiednia pielęgnacja. Jeśli zbyt często korzystamy z zaawansowanych zabiegów fryzjerskich, farbujemy włosy i poddajemy je trwałej ondulacji, szybko zaczną się niszczyć i wpadać.

Wszystkie te negatywne zjawiska wpływające na wypadanie włosów są wywołane tym, że otoczka kolagenowa znajdująca się wokół każdego korzenia włosa mocno uciska to miejsce i blokuje tym samym dopływ składników odżywczych. Wszystko to prowadzi do osłabienia skóry głowy i obumierania cebulek włosów, jakie się w niej znajdują. Inicjuje to proces wypadania włosów, a nawet w niektórych przypadkach łysienia.

Rzadkie włosy nie muszą być już problemem dla tysięcy kobiet i mężczyzn w całej Polsce. Problem  ich wypadania można zatrzymać i to nie w 2-3 miesiące stosowania specjalistycznych kuracji, ale nawet w mniej niż dwa tygodnie. Takie efekty można uzyskać przy zastosowaniu kuracji Dermicos. Jest to rewolucyjna metoda na zagęszczenie i wzmocnienie włosów, która jednocześnie jest bardzo skuteczna w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów.

Rewelacyjne efekty

Opinie o różnych kuracjach na włosy są różne, ale jeśli chodzi o Dermicos wszyscy są zgodni co do tego, że pozwala on wygrać z problemem wypadania włosów. Nawet po 48 godzinach od pierwszego zastosowania Dermicos, u niektórych osób włosy stają się gęstsze o 15 proc. Wielu z pacjentów odzyskuje silne i mocne włosy w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Tylko 12 dni potrzeba, aby z użyciem plastrów Dermicos zatrzymać wypadanie włosów. Można już po pierwszym dniu odżywić włosy i zahamować proces powstawania zakoli i łysienia. Po miesiącu regularnego stosowania Dermicos przyspiesza się wzrost włosów i zagęszczają się one o 67 proc. Takie efekty uzyskuje się dzięki temu, że Dermicos działa na trzech różnych płaszczyznach.

Po pierwsze, preparat ten odbudowuje i wzmacnia włosy, przez co po kilku dniach od pierwszego zastosowania zaczyna się proces ich regeneracji. Osłabione wcześniej włosy  odbudowują się, a stan skóry stabilizuje.

Po drugie, Dermicos zatrzymuje wypadanie włosów. Odwraca proces wypadania, ponieważ stwardniała otoczka kolagenowa odpowiadająca za zniszczenie korzeni włosa, zostaje odżywiona na poziomie komórkowym. Żadna inna odżywka czy serum do włosów nie jest w stanie tego dokonać.

Po trzecie, Dermicos automatycznie stymuluje odrastanie włosów. Od momentu rozpoczęcia kuracji z tym specyfikiem w plastrach, walka z wypadaniem włosów staje się wprost automatyczna. Otoczka kolagenowa zaczyna być odżywiana, a cebulki pobudzane do produkcji nowej tkanki. Włosy zaczynają odrastać, a przerzedzone miejsca znikają.

W składzie Dermicos znajdziemy przy tym wyłącznie naturalne składniki - L-cysteiny, adenozyny oraz olej z palmy sabałowej. Są one połączone ze sobą w odpowiednio wysokiej i jednocześnie bezpiecznej dawce. Plastry nakładane na skórę głowy zagęszczają włosy i hamują ich wypadanie. Nie trzeba przy tym stosować żadnych drogich zabiegów na zagęszczenie włosów czy korzystać z medycyny estetycznej i przeszczepów. Dermicos zastępuje takie kuracje z równie skutecznymi efektami. Jego cena zaś powoduje, że większość z nas może sobie pozwolić na wypróbowanie takiej kuracji na sobie. 


Każda kobieta marzy o zachowaniu młodego wyglądu. Odpowiedzią na oczekiwania kobiet jest szwajcarski krem odmładzający – Saint Legiere Clinical Repair. Jest to wszechstronny kosmetyk, który dzięki bogatemu i oryginalnemu składowi dopasowuje się do oczekiwań naszej skóry.

Dlaczego warto wybrać krem Saint Legiere?

Kompozycja składu kremu Saint Legiere Clinical Repair została tak dobrana, aby stworzyć kosmetyk zawierający najskuteczniejsze składniki odmładzające w najbardziej efektywnych proporcjach. Krem Saint Legiere zawiera ponad 30 składników aktywnych:

- Witaminy

- Olejki naturalne

- Minerały

- Ekstrakty roślinne oraz  owocowe

- Nowoczesne substancje odmładzające

Unikalny kompleks odmładzający Saint Legiere

Dodatkową cechą wyróżniającą krem Saint Legiere Clinical Repair jest kompleks Rose d’Or. Jest to autorskie połączenie olejku z róży rdzawej i złota koloidalnego, które posiada zdolność do maksymalnego stymulowania produkcji elastyny oraz kolagenu.

Jak aplikować krem Saint Legiere?

Krem Saint Legiere najlepiej jest aplikować rano i wieczorem. Efekty działania kremu zauważysz po ok. 3-4 tygodniach. Dla pełnego efektu, producent zaleca przeprowadzić kurację trwającą ok. 3 miesiące.

Opinie o Saint Legiere Clinical Repair

Polecam ten krem wszystkim kobietom. Zaczęły pojawiać się u mnie zmarszczki w okolicy ust oraz uczu, a ten krem wszystko zniwelował. Konsystencja jest lekka, przyjemna i nie zapycha!

Długo szukałam skutecznego kremu anti-ageing o naturalnym składzie. Mój wybór padł na Saint Legiere i nie żałuję, bo moja skóra obecnie jest w doskonałej kondycji!


Tabletki na powiększanie piersi Woman Pride są ziołowym suplementem, który został stworzony z myślą o kobietach, które chciałyby zwiększyć rozmiar piersi bez ingerencji chirurgicznej. Tabletki zawierają w swojej recepturze wyjątkowe składniki pozwalające osiągnąć równowagę hormonalną, której zaburzenie jest podstawową przyczyną słabego wykształcenia piersi.

Czy rezultaty osiągnięte po zastosowaniu tabletek Woman Pride mają charakter trwały?

Tak, Woman Pride jest suplementem diety, dzięki któremu w tkance łącznej piersi może się zgromadzić więcej tłuszczu, dzięki temu piersi raz powiększone pozostają takimi trwale.

W jaki sposób tabletki Woman Pride prowadzą do zwiększenia piersi?

Kobiece piersi są gruczołem, którego najintensywniejszy rozwój następuje w okresie dojrzewania. Jednak zaburzenia hormonalne charakterystyczne dla tego etapu rozwoju sprawia, że u niektórych kobiet piersi nie osiągają pełnych kształtów. Przyjmowanie tabletek na powiększanie piersi inicjuje aktywność hormonu wzrostu, dzięki czemu każda kobieta ma szansę osiągnąć wymarzony rozmiar.

O ile zwiększy się rozmiar moich piersi po zastosowaniu tabletek Woman Pride?

Większość kobiet stosujących naturalne tabletki na powiększanie piersi osiąga wzrost wielkości piersi o 1 do 2 miseczek. Działanie tabletek można dodatkowo zwiększyć stosując kremy ujędrniające oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej.

Co mogę zrobić, aby zmaksymalizować działanie tabletek Woman Pride

Tabletki na powiększanie piersi Woman Pride będą znacznie skuteczniejsze, jeśli ograniczysz spożycie kofeiny, papierosów i alkoholu, Ponadto warto wprowadzić niewielka modyfikację diety, staraj się zwiększyć ilość naturalnych, nieprzetworzonych produktów spożywczych. Zalecamy także ćwiczenia fizyczne na powiększanie piersi, które wzmocnią mięśnie klatki piersiowej i spowodują uniesienie piersi.

Jaka jest zalecana dawka leku na powiększanie piersi Woman Pride?

Zalecamy przyjmowanie 2 tabletek na powiększanie piersi Woman Pride dziennie – najlepiej podczas posiłku. Tabletkę należy popić szklanką wody.


Wybór kremu przeciwzmarszczkowego na noc to trudne zadanie, przed którym kiedyś stanie każda kobieta. Z biegiem lat skóra traci swoją dawną młodość i elastyczność, pojawiają się pierwsze niechciane zmarszczki. Stan ten spowodowany jest spadkiem zawartości kwasu hialuronowego w skórze. Nocą skóra regeneruje się; zadaniem kremu na noc jest dostarczenie  jej jak największych ilości składników odżywczych. Krem na dzień ma odmienne działanie; jego rola to ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i promieniowaniem UV. Aby zapobiec oznakom starzenia skóry, ważne wybranie kompleksowej pielęgnacji na dzień i na noc.

W nocy skóra odbudowuje się szybciej

I to niemal dziesięciokrotnie szybciej niż w dzień. Nie jest wtedy aż tak narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Krem Lefery Active Cell Regeneration na noc zawiera kwas hialuronowy i kolagen przeznaczone do głębokiej biorewitalizacji skóry.

Uwolnij młodość swojej skóry

Krem Lefery na noc to intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa, stworzona przez specjalistów dermatologii. Efektem połączenia wysokiego stężenia składników aktywnych oraz naturalnych procesów regeneracyjnych skóry jest maksymalne odmłodzenie skóry. Kwas hialuronowy w postaci mikrocząsteczkowej wnika do najgłębszych warstw skóry, wypełniając zmarszczki i bruzdy. Naturalne polipeptydy kolagenu zapewniają intensywną regenerację komórek skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i gładsza.

Do efektów stosowania kremu Lefery na noc należy również dołączyć odżywienie fibroblastów oraz komórek macierzystych skóry, stymulacja enzymów transkrypcyjnych w komórkach skóry a także dogłębne jej nawilżenie i wypełnienie zmarszczek. Kobiety stosujące krem Lefery na noc zauważyły także wygładzenie i rozjaśnienie plam pigmentacyjnych oraz zwiększenie napięcia skóry.

Opinia lekarza medycyny estetycznej

Dostępne na rynku kosmetycznym kremy nie są w stanie zlikwidować zmarszczek, nawet jeśli zawierają wysokie stężenia składników takich jak kwas hialuronowy i kolagen. Cząsteczki te mają zbyt duże rozmiary aby móc przeniknąć przez warstwy skóry i działają jedynie na naskórek. Dotychczas jedynym sposobem spłycenia zmarszczek było wstrzykiwanie kwasu hialuronowego i kolagenu pod skórę, co wiązało się z ryzykiem i wysokim kosztem. Dzięki postępom w dziedzinie nanotechnologii możliwe było stworzenie mikrocząsteczkowej formy kwasu hialuronowego i kolagenu, które mogą przenikać przez dwuwarstwę fosfolipidową skóry i docierać w głąb skóry. Możliwe stało się spłycenie zmarszczek jedynie za pomocą kremów, w zaciszu domowym, bez konieczności inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.  

Składniki aktywne

Kwas hialuronowy występuje w skórze w postaci żelu proteoglikanowego. Pobudza fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych i produkcji kolagenu. Przywraca dawną objętość skóry i wzmacnia jej napięcie

D-panthenol wykazuje silne działanie regenerujące i nawilżające. Pobudza fibroblasty do podziałów, stymulując regenerację skóry. Uelastycznia ją i likwiduje oznaki starzenia.

Kolagen zawarty w kremie Lefery na noc pobudza komórki skóry do produkcji naturalnego kolagenu, dzięki czemu w widoczny sposób poprawia jej elastyczność i pobudza ją do dogłębnej rewitalizacji.

Olej z ogórecznika zawiera bogactwo witamin i nienasyconych kwasów tłuszczowych, które odżywiają skórę, hamują procesy starzenia i poprawiają mikrokrążenie w skórze.

Opinie konsumentek

„Zawsze starałam się kupować dobre kremy, ale w pewnym wieku niestety to za mało – pisze Michalina. – Marzyłam o liftingu kosmetycznym, ale ceny są porażające. Gdy natrafiłam na pozytywne opinie o Lefery Active Cell Regeneration postanowiłam zakupić opakowanie i sprawdzić jego działanie na własnej skórze. Minął miesiąc, a w raz z nim zniknęły moje zmarszczki. Efekty działania tego kremu są naprawdę rewelacyjne!”

„Odłożyłam niemałą kwotę pieniędzy i zafundowałam sobie zastrzyki botoksu, jednak efekt nie jest długotrwały i zmarszczki znów się pojawiły. Czułam się bezradna – opowiada Dagmara. – Wtedy koleżanka poleciła mi Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair. Rozpoczęłam 4-tygodniową kurację, po której producent obiecywał spektakularne odmłodzenie. Muszę przyznać, że ten krem przeciwzmarszczkowy naprawdę działa. Wszystkie moje zmarszczki wyraźnie się spłyciły, z pewnością ubyło mi minimum 6 lat.”